METROPOL HALI ve KOLTUK YIKAMA

Halılarınız fabrika da türüne göre ayrılır, Lekeleri için özel kele çıkarıcı ilaçlar uygulanır. Kapalı ortamda kurutma odalarında kurutulur, son kontrolleri yapılarak ambalajlanır.24 saat gibi kısa bir süre içinde teslimi yapılır.

Koltuklarınız olduğu yerde Alman markası olan Karcher Profesyonel Koltuk yıkama makinası ile özel koltuk temizleme şampuanı ve leke çıkarıcıları kullanılarak temizlenir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışla karşılayarak değer yaratmayı esas alan firmamız müşteri esaslı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.
En son teknolojik imkanları kullanılarak her zaman yüksek kalite standartlarına dayanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilk planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün kaliteli hizmet etme hedefini taşımaktadır.
Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kültürünün bir parçası olarak konumlandıran Metropol Temizlik Hizmetleri, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ilk planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır.
Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.


VİZYONUMUZ


Kaliteyi bir hayat şekli olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Metropol Temizlik Hizmetleri kuruluş tarihinden bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışla sektörün saygın şirketleri arasında adını ayrı bir konuma yerleştirmiştir.

Her gün büyüyen hizmet ağımız ile ve birlikte uyum içinde sürdüğümüz çözüm ortaklarımızla. Kalite, ve hizmet prensiplerinden taviz vermeyen bir firmayız.
Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli, çözümsel sonuç odaklı ve duyarlı çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz.
Müşteri isteklerinin her zaman ilk planda tutmaktayız,
Çevreye, doğaya ve topluma saygılıyız.
İnsan kaynaklarına önem veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı.
Tüm kaynakların verimli kullanımı.
Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve personelimizle bütünlük duygusu,
Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek.