ESENYURT HALI YIKAMA | 0 212 486 22 42

esenyurt-metropol-hali-yikama
Esenyurt Metropol Halı Yıkama

Esenyurt Metropol Halı Yıkama

Halılar evlerde en çok kirlenen eşyalardan biridir. Ayaklarımızın altında olan halılar pek çok mikrobu ve tozu içerisinde bulundurmaktadır. Evlerinizde uygulayacağınız halı yıkama yöntemleri halılarınızın tam anlamıyla temizlenmesi için yeterli olmamaktadır. Bu nedenle halılarınızın özel yöntemlerle ve profesyonel kişiler tarafından yıkanması gerekmektedir.

Halılarınızda Derinlemesine Temizlik

Özellikle çocuklu ailelerde oldukça önemli olan halı temizliğinizi son teknoloji donanımına sahip Esenyurt ilçesinde Metropol halı yıkama fabrikası sayesinde profesyonel olarak hijyenik olarak yıkanmakta ve derinlemesine temizlik sağlanmaktadır. Esenyurt Halı Yıkama Fabrikaları arasında en iyi firmalardan olan Metropol Halı Yıkama sizlere sunduğu hizmetle halılarınızın derinlerine yerleşmiş olan tüm mikro organizma, bakteri ve tozlardan arındırmakta ve özel halı şampuanları ile halılarınıza zarar vermeden yıkanmaktadır.

Şimdi Ara
Şimdi Ara

Uygun Yöntem, Etkili Temizlik

Halılarınızdan çıkan tozlarda milyonlarca mikro organizma, bakteri, mikrop ve sağlığınız için tehdit oluşturacak canlılar yaşamaktadır. Uzman personeli ve teknolojik donanımlı ekipmanlarına sahip olan firmamız, hem oto yıkama hem halı yıkamacı olarak hizmet veren firmalardan ayrılmakta ve oldukça hijyenik bir temizlik sunmaktadır.

Halılarınızın tamamen temizlenmesi ve hijyenik bir yaşam alanı sağlaması için kurallara uygun bir şekilde yıkanmalıdır. Uygun yöntemlerle yıkanmayan halılarınız mikroplarından arınmamakta ve çeşitli hastalıklara ve alerjik reaksiyonlara yol açabilmektedir. Ev ve iş yerlerinizde sürekli toz ve kire maruz kalan halılarınız yüzeysel temizlikle yok edilemeyecek bakteriler, alerjik mikro organizmaların yuvalanarak hızla üremeleri için ortam oluşturmaktadır.

Metropol Halı Yıkama Fabrikamızdan Yıkama Video Görüntüsü

Halılarınızın Temizliğine Dikkat Edin

Hereke, Isparta, Ladik, Avanos ve Bünyan gibi dünyaca ünlü olan el dokuması halılarınız, yada ipek, Nepal, Shaggy, Akrilik,Viskon, Patcwork halılarınızın yanlış yıkanması nedeniyle hızlı bir şekilde yıpranmaktadır. Yanlış yıkanan halılarda halı tabanları ve bağlantı yerleri zarar görmekte, halı yüzeylerinde kırılmalar meydana gelmekte, halıların özelliği kaybolmakta renk ve desenlerinde deformasyonlar oluşmaktadır.

Özellikle yün ve el dokuma cinsi halılar çok tüylü olduklarından kir ve tozlar aralara sıkışmakta ve evde uygulanan yöntemlerle tamamen temizlenememektedir. Profesyonel halı yıkama hizmetleriyle halılarınız Metropol Halı Yıkama firmamızda tarafından yıkanmakta ve derinlemesine temizlenmektedir.

Metropol Halı Yıkama Esenyurt
Metropol Halı Yıkama Esenyurt

Esenyurt halı yıkama firmaları arasında en iyi halı yıkama fabrikası olan şirketimizde halılar özel deterjanlar ve leke çıkarıcı karışımları kullanılarak 12 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinesinde ön ve arka yüzü yıkanır. Leke ve kirlerinden tamamen arındırılan halılar bol su ile durulanarak sıkma işlemine girer ve halının içindeki su dışarı atılır. Yıkama işlemi biten temizlenmiş halılar kurutma işlemine girer.Kurutma odasına alınan halılar % 100 kurutularak paketleme bölümüne alınır. Son kontrolleri yapılan halı parfümlenerek paketlenir.

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Şimdi Ara
Şimdi Ara

HİZMET BÖLGELERİMİZ


Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Esenyurt halı yıkamaEsenyurt halı temizlemeEn iyi Esenyurt halı temizleme firmalarıEsenyurt halı silmeEsenyurt halı yıkama firmalarıEsenyurt halı yıkama şirketleriEsenyurt halı yıkama firmalarının telefon numaralarıEn iyi Esenyurt halı yıkama firmasıEn iyi Esenyurt halı temizleme firmalarıEn ucuz Esenyurt halı temizleme firmaları
Kategoriler: Halı Yıkama

7 yorum

Zeynep Altunyurt · 31 Mayıs 2020 13:22 tarihinde

Halıma vişnesuyu dökülmüştü. Firmayı aradığımda işlem yapılmışsa çıkmayabilir dediler. Yine de diğer halılarımla birlikte verdim. Sonuç mükemmel. Meyvesuyu lekesinden eser kalmamış. Garanti vermedikleri için çok ümidim yoktu açıkcası. Çok mutlu oldum. Teşekkürler Metropol Halı yıkama.

Gizem Çalışkan · 23 Mayıs 2020 17:01 tarihinde

İşinde uzman ve profesyonel çalışan bir halı yıkama. Tavsiye üzeri aradım çok memnun kaldım teşekkür ederim 

Ayşegül · 31 Aralık 2019 14:12 tarihinde

Halılarımı güvenle verdiğim yer. Bana göre Başakşehir’in en iyi halı yıkama firması

Berna SÖNMEZ · 2 Ocak 2019 21:49 tarihinde

Evimdeki bütün halıları yıkattım aralarında 3 tane ipek desenli halım vardı teslim aldığımda ipek desenlerin parıl parıl parladığını gördüm hizmet anlayışınız için teşekkürler çok memnun kaldım.

Asuman Gezgin · 5 Mart 2018 06:59 tarihinde

24 saatte halı nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklım almıyor

Mukadder Yıldız · 4 Şubat 2018 06:03 tarihinde

Evt ben geçen hafta verdim 5 gibi alındı ertesi gün 6 da teslim edildi evde yeni yürüyen bebeğim var ve çok memnun kaldim

    Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2018 07:46 tarihinde

    Mukadeder hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir