ESENLER HALI YIKAMA | 0 212 486 22 42

esenler-metropol-hali-yikama
Esenler Metropol Halı Yıkama

Esenler Metropol Halı Yıkama

Eskiden evlerde halı yıkama imkanı var iken günümüzde bu imkan ortadan kalkmıştır. Özellikle çalışan kadın sayısının artması ve apartmanlarda halı yıkama için yeterli imkanın olmaması halı yıkama firmaların tercih edilmesine neden olmuştur. Halı yıkama firmaları halılarınızı evinizde ya da kendi tesislerinde yıkayarak temizleme işi yaparlar. Halı yıkama firmalarında tercih genellikle tavsiye üzerinedir. Yada internetten Esenler en iyi halı yıkama firması diye aratarak gerek yorumlara gerek sayfadaki yazı ,resim ve videolara bakarak bir tercihte bulunursunuz. Esenler ilçesine hizmet veren Metropol Halı Yıkama Firmasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

En İyi Halı Yıkama Firması Hangisidir?

Halı yıkatmak istiyor ve hangi firmayı tercih edeceğinizi bilmiyor musunuz? Bu konuda karar vermek için aslında bazı yollar mevcut. Esenler Halı Yıkama Tavsiye için aşağıdaki yolları kullanabilirsiniz.

Halı yıkama firması tercihinde bulunabilmek için ilk akla gelen yöntem eş dost tavsiyesi. Özellikle bir yakınınız halı yıkattı ise onun tavsiyelerini dinleyebilirsiniz. Ev hanımları memnun kaldıkları hizmetleri yakınlarına tavsiye etmekten çekinmezler.

Halı yıkama firması tercihinde karar verirken internet yorumları da bir diğer seçenek. İnternette adı geçen halı yıkama firmasından hizmet alan diğer müşterilerin yorumlarını okuyarak mantıklı bir karar verebilirsiniz. İnternet bu açıdan bulunmaz bir nimet. Her firma için internette yorum bulabilirsiniz. Var ise o firma hakkında şikayetleri de inceleyerek daha hızlı karar verebilirsiniz.

Halı yıkama firması ile ilgili bilgi alabilmek için tercih edilen bir diğer yöntem de firmanın kendisinden bilgi almak olabilir. Firmaya internet sitesi üzerinden ya da telefon numarası üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Metropol Halı Yıkama Fabrikamızdan Yıkama Video Görüntüsü
Şimdi Ara
Şimdi Ara

Esenlerde Tavsiye Edilen Halı Yıkama Firması

Esenler’de yaşıyor ve halı yıkatmak istiyorsanız sayısız firmanın hizmet verdiğini biliyor olmalısınız. Bu firmalar arasında karar verirken sürekli mutlu müşterileri tarafından tavsiye edilen firmamızı tercih edebilirsiniz. 14 seneyi aşkın bir süredir mutlu müşteriler oluşturan firmamız zararlı kimsallar içermeyen doğal şampuanlarla ile hijyenik temizlik yapmaktadır.

Esenlerde halı yıkama için tavsiye edilebilen ilk firmalardan olan Metropol Halı Yıkama firmamız son teknoloji ile donatılmış tesislerinde derinlemesine temizlik yaparak en temiz halıları sizlere teslim etmektedir. Uzman personellerimiz işinin hakkını vererek çalışmaktadır. Güvenle halılarınızı emanet edebileceğiniz Esenler halı yıkama firmamız hızlı servis hizmeti ve hızlı teslim süresi ile sizi bekletmeden halılarınızı yıkayıp teslim eder.

Metropol Halı Yıkama Esenler
Metropol Halı Yıkama Esenler

Esenler ilçesine hizmet veren Metropol Halı Yıkama fabrikamıza gelen halılarınız önce her hangi bir karışıklığa uğramaması için numaralanır. Temizlenmeye hazırlanan halılarınız öncelikle cinsine, dokumasına ve halınızın durumuna göre ayrılır. Makine ve Akrilik halılar, El dokuma ve Nepal halıları, Viskon ve İpek halılar, Kilimler ve Patcwork halılar birbirlerinden ayrı bir şekilde yıkama işlemine tabii tutulur.

Eğer halılarınız her hangi bir yıpranma tahribat yok ise toz alma makinesine girer ve bütün toz ve pisliklerinden ayrılır.

Esenler Halı Yıkama Firmaları içinde en iyi ve en hızlı teslimat yapan , kaliteli hizmet sunan Metropol Halı Yıkama fabrikasında yıkamaya hazır hale gelen halılarınız yine halınız için en uygun avrupa standartlarında içinde zararlı kimyasallar içermeyen çevreyle dost Lazer-Promax halı şampuanlarıyla 12 firçalı tam otomatik halı yıkama makinesinde tek tek yıkama işlemine alınır. Çok lekeli olan halılar leke çalışması yapılır gerekirse tekrar yıkama işlemine alınır. Leke ve kirlerinden tamamen arındırılan halılar bol su ile durulanarak sıkma işlemine girer ve halının içindeki su dışarı atılır. Yıkama işlemi biten temizlenmiş halılar kurutma işlemine girer.Kurutma odasına alınan halılar % 100 kurutularak paketleme bölümüne alınır. Son kontrolleri yapılan halı parfümlenerek paketlenir.

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Şimdi Ara
Şimdi Ara

Halı Yıkama Firmalarındaki Fiyat Farklılığının Nedeni Nedir?

Metropol Halı Yıkama
Metropol Halı Yıkama

Bir söz vardır. “Ucuz etin yahnisi yavan olur.”
Her işin bir maliyeti olduğu gibi , halı yıkama yıkama sektöründe de ciddi bir sermaye ve halı yıkama m2 başına birim maliyeti olduğunu Metropol Halı Yıkama Fabrikası olarak hatırlatmak isteriz.

İşini meslek olarak edinmiş ve saygı duyan, halının cinslerini tanıyan ve işinin hakkını vererek müşteri sağlığını da düşünen hiçbir firma halıyı ucuza yıkayamaz.

 • Kalifiye Eleman: Bir işletme işinde uzman, kadrolu ve sigortalı personel çalıştırırken, diğerinde ucuz işçi mantığıyla uzmanlaşmamış geçici işçi çalıştırır.Metropol Halı Yıkama olarak, tüm ekiplerimiz işinde uzmanlaşmış kadrolu elemanlardır.
 • Kullanılan Su: Bir işletme şebeke suyunu filtrelerden geçirerek çireç ve tortulardan arındırdığı ve pH değerini ayarladığı şebeke suyu kullanırken, diğer firma kuyu suyu veya taşıma suyu depolayarak kireçli , temiz olmayan su ile yıkamaktadır. Bu da hem steril olmayan hem de kullanılan deterjanın temizleme etkisi azaltan üstelik halıyı keçe gibi sertleştiren bir yıkamaya neden olmaktadır. Metropol Halı Yıkama olarak, biz şebeke suyunu fitreleyerek ve pH değerini ayarlayarak kullanmaktayız.
 • Havuz Sistemi: Bir işletme halıları tek tek yıkarken , diğer firma maliyeti azaltmak için müşterilerin halısını kirleri yumuşaması için büyük bir havuzda halılardaki tüm kir birbirine girerek çamurlu bir suda saatlerce bekletmektedir.Metropol Halı Yıkama olarak tüm halılarınız otomatik halı yıkama makinesinde tek tek yıkanmak sureti ile kirlerinden arındırılmaktadır.
 • Ruhsatlı İş Yeri: Bir işletme çalışma ruhsatını alarak sıhhi ve standartlara uygun olarak oda kaydını yaptırmış vergiye tabi ve gerekli ustalık belgeleri ile çalışırken, diğer firma! hiç bir belgesi ve çalışma ruhsatı olmadan merdiven altı yerlerde çalışır.Metropol Halı Yıkama olarak, çalışma ruhsatlı, vergiye tabi,halı yıkama üzerine çalışanların, usta ve usta öğretici belgeleri olan güvenilir bir firmadır.
 • Kullanılan Makine ve Ekipmanlar: Bir firma iyi bir halı yıkama için gerekli tüm makine ve ekipmanları temin ederken ( toz alma makinesi, otomatik yıkama makinesi, halı sıkma makinesi, kurutma odası, halı paketleme makinesi v.s.) diğer firma! düşük maliyetli sermaye ile ,yerde yıkama makinesi ve dışarıda kurutmak için halı askısı ile halı yıkama işi yapmaktadır. Metropol Halı Yıkama , tüm makine ve ekipmanları bünyesinde bulundurmakta üstelik 2 adet büyük kurutma odası sayesinde isteyen müşterilere express yıkama hizmeti ile 24 saatte yani bir günde halılarını hızlı bir şekilde teslim etmektedir.
 • İş Yeri Sigortası ve Garantili Yıkama: Bir iş yeri fabrikasını tüm risklere karşı ( yangın, deprem, su baskını v.b.) sigorta yaptırırken ayrıca halının başına bir kaza geldiğinde (yırtılma, kaybolma v.b.) bu mağduriyeti garanti altına alırken, diğer firma! “yaman hırsız ev sahibini bastırır” mantığı ile kendini aklamaya çalışarak müşterilerini mağdur etmektedir.Metropol Halı Yıkama olarak iş yerimiz her sene sigorta edilmektedir.

Kalite ayrıntıda gizlidir. Yukarıda saydığımız ve daha bir çok faktör işin kalitesini artırırken , aynı zaman da maliyet olarak da bir külfet getirmektedir. Biz Metropol Halı yıkama olarak kaliteyi en üst düzeyde, maliyeti ise minimum kar marjı ile düşük tutmaya çalışıyoruz. Ama şu da bir gerçek ki, merdiven altı ucuz yıkayan bir firma! ile fiyat açısından hiç bir zaman asla rekabet edemeyiz!

HİZMET BÖLGELERİMİZ


Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

 • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
 • ISO 14001 SERTİFİKASI
 • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Esenler halı yıkamaEsenler halı temizlemeEn iyi Esenler halı temizleme firmalarıEsenler halı silmeEsenler halı yıkama firmalarıEsenler halı yıkama şirketleriEsenler halı yıkama firmalarının telefon numaralarıEn iyi Esenler halı yıkama firmasıEn iyi Esenler halı temizleme firmalarıEn ucuz Esenler halı temizleme firmaları
Kategoriler: Halı Yıkama

6 yorum

Zeynep Altunyurt · 31 Mayıs 2020 13:21 tarihinde

Halıma vişnesuyu dökülmüştü. Firmayı aradığımda işlem yapılmışsa çıkmayabilir dediler. Yine de diğer halılarımla birlikte verdim. Sonuç mükemmel. Meyvesuyu lekesinden eser kalmamış. Garanti vermedikleri için çok ümidim yoktu açıkcası. Çok mutlu oldum. Teşekkürler Metropol Halı yıkama.

Ayşegül · 31 Aralık 2019 14:10 tarihinde

Çok kaliteli bir hizmet sundular halılarımda tertemizdi cok saygılı çalışanları var Tavsiye ederim

Berna SÖNMEZ · 2 Ocak 2019 21:44 tarihinde

koltuklarımı yıkattım halıları da verdim adamlar çok iyi bi hizmet veriyorlar gerçekten tşk etmek istiyorum 

Asuman Gezgin · 5 Mart 2018 07:10 tarihinde

24 saatte halı nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklım almıyor

Mukadder Yıldız · 4 Şubat 2018 06:02 tarihinde

Evt ben geçen hafta verdim 5 gibi alındı ertesi gün 6 da teslim edildi evde yeni yürüyen bebeğim var ve çok memnun kaldim

  Metropol Halı ve Koltuk Yıkama · 5 Nisan 2018 07:45 tarihinde

  Mukadeder hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir